עם יותר מ- 40 שנות ניסיון של Siemens בתעשיית הכימיה ו-40 שנות ניסיון של Applied Automation בתחום האנליטיקה בתעשיות הכימיה, הפרמה והפטרוכימיה יצרו יחד שילוב מנצח בדמותו של גז כרומטוגרף תהליכי-המהדורה השנייה של אנלייזר MAXUM.

השילוב של ניסיון אפליקטיבי רב ומוכח בתעשייה יחד עם הרמות הגבוהות ביותר של אלקטרוניקה, תוכנה וחומרה, יצרו מכשיר עם סטנדרטים גבוהים למדי וייחודי לתעשייה התהליכית.

הבסיס לכרומטוגרף זה הינו הגרסה הקודמת של  MAXUM ו-PGC 302.

הקונספט של MAXUM הינו להקנות פתרון למגוון רחב ביותר של אפליקציות עם זמן מחזור קצר ככל הניתן. לפיכך ניתן להשתמש בסוגים רבים של גלאים כמו FID, TCD, FPD, ECD, HID, ELCD.

ניתן להשתמש בקונפיגורציות של גלאי בודד או בקונפיגורציות עם מספר גלאים וזהו למעשה הגז כרומטוגרף הורסטילי ביותר בעולם.

תנורים גמישים- תנורים ללא אוויר או עם אמבט אוויר (Air bath Ovens) מאפשרים להתמודד עם מספר רב של אפליקציות. עבור שתי הקונפיגורציות ניתן לבחור בתנור אחד או בשניים.

אם כך, ניתן להשתמש באנלייזר אחד הן עבור אפליקציה מורכבת והן עבור שתי אפליקציות פשוטות.

כרומטוגרפיה מקבילה-נועדה לפשט אפליקציה מורכבת למספר אפליקציות פשוטות.

תכונה זו של ה- MAXUM מקלה מאד באחזקה של המכשיר ומקצרת מאד את זמן המחזור או המדידה.

טכניקות הזרקה:

  • ברזים (Valves)-כולל הזרקת נוזלים. 6 ו-10 כניסות לברזי דיאפרגמה
  • הזרקה חיה (Live Injection)- תהליך גמיש של הזרקת דוגמא שמאפשר עבודה עם נפחים שונים אשר מותאמים לדרישות האנליטיות והאפליקטיביות.
  • מעבר קולונות ללא ברזים-שיטה ייחודית זו מאפשרת עבודה ללא ברזים במרחק ההפרדה בין המזרק ובין הגלאי ועדיין מאפשרת מעבר בין קולונות. בכך נמנעת השפעתם של מרכיבים לא אינרטיים על הפרדת הדוגמא הגזית

בקרת לחץ אלקטרונית רב ערוצית-מאפשרת בקרה פשוטה ונקייה ללא צורך בברזי מחט.

תקשורת-  MAXUM מאפשר עבודה עם מגוון רחב של פרוטוקולים כמו Ethernet, Datanet, MODBUS, OPC, ASCII או יציאות אנלוגיות. כל אלו הם בבחינת סטנדרט של המכשיר.

מסמכים להורדה:

MAXUM

תיאור

Description

This process gas chromatograph, which has resulted from decades of international experience and technology development, leads the industry in capability, flexibility and reliability.

The Maxum edition II is used in all branches of the fine chemicals, refining and hydrocarbon processing industries. It performs chemical composition analysis of gases and liquids that are present in all phases of production. The Maxum is built for installation in harsh environments either directly online or nearby in at-line process measurement laboratories. Its application flexibility allows it to analyze samples of feedstock, partially processed streams, final products and process by-products including wastes and environmental hazards.

An addition to the MAXUM GC analysis platform is a modular oven option. The modular oven option is an airless oven design where complete chromatograph modules are snapped into place. Removal and replacement of a module can be performed in mere minutes, dramatically lowering operation and maintenance of the gas chromatograph. The module can then be repaired at the user’s convenience in their maintenance shop or returned for refurbishment at Siemens.

MAXUM edition II with its combination of different analytical components offers a wide range of analytical possibilities. It is therefore possible to solve highly different measuring tasks with just one product. This reduces the costs for investment, training and stocking of spare parts.

http://w3.siemens.com/mcms/sensor-systems/en/process-analytics/process-gas-chromatograph/maxum-edition-ii/pages/maxum-edition-ii.aspx

צור קשר
Email*
שם חברה*
שם משפחה*
שם פרטי*
טלפון*
תעשיה*
תוכן הודעה