חוסר עקביות בפורמולציה ומילוי עלול להיווצר כתוצאה מערבוב,PH וטמפרטורה, סחרור משאבות וגובה המפלס במיכל. באמצעות סנסורים תוצרת Optek, המפעיל יוכל לקבל אינדיקציה בזמן אמת ולבצע את השינויים המתאימים, או במידת הצורך לעצור את התהליך ובכך לחסוך עלויות נוספות.

 

סנסור מדגם TF16-N מנטר את ריכוז התרחיף במוצר ומבטיח שלבים יציבים של תהליך המילוי.

ניתן להתקינו במיכל או בכניסה ויציאה של זרמי תהליך ובתחנות המילוי למען אימות.

בהתאם למוצר ולתהליך, הסנסור יכול לפקח על עכירות, צבע, דילול, או אפילו opalescence  ביולוגיות ובכך לספק תיעוד נתונים עבור כל האצווה וQA/QC  אופטימלי.

 

עכירות- למוצרים רבים יש עכירות בסיסית שמתייחסת לריכוז המוצר. סנסור עכירות הוא מדויק מאוד בטווחים של ריכוזים נמוכים, כמו כן, הוא בעל טווח דינמי רחב עבור ריכוזים גבוהים.


 

 

 

 

 

 

דילול- מוצרים מסויימים הם בעלי עכירות אותה יש לדלל במטרה להשיג מינון ספציפי. סנסורים תוצרת Optek  עוקבים אחרי השינוי ומוודאים הגעה למינון הנכון לפני ההגעה לתחנות המילוי.

 

עירפול/ Opalesceneהתופעה מתרחשת במוצרים ביולוגיים אשר מאוכסנים בכלי לפני הגעתם לתחנות המילוי. מדובר באפקט לא רצוי אשר מתרחש בעקבות שינויי טמפרטורה קיצוניים.  בדרך כלל אין השפעה על עוצמת התרופה, אך ישנן חברות רבות אשר יפסלו את התוצר הסופי של התהליך כתוצאה מאפקט בלתי רצוי זה. סנסורים של UV ופיזור אור יכולים לנטר את תופעת ה Opalescene, שמתרשת בסקלה קטנה, באמצעות התראה מידיית למפעיל ובכך מניעת איבוד חומר והבטחת איכות גבוהה של תוצר. 

צור קשר
Email*
שם חברה*
שם משפחה*
שם פרטי*
טלפון*
תעשיה*
תוכן הודעה