סדרת האנלייזרים הביו-תהליכיים של חברת Optek תוכננה במיוחד כדי להשתלב בקלות בביוריאקטורים ופרמנטורים. מערכות מדויקות אלו מספקות למשתמש כלי חזק לאפיון גידול תאים במעבדה, גידול אוכלוסיות בסקלה גדולה יותר ותהליכי תסיסה. ריכוז הביומסה נמדד בזמן אמת כפונקצייה של בליעת אור. מדידה זו פחות רגישה להפרעות כמו בועות אוויר מאשר מכשירי Back scattering. אנלייזרים אלו אמינים ומפחיתים משמעותית את זמן לקיחת הדגימות ואת הסיכון לזיהום במהלך אנליזות Offline.  

 

שימוש מעבדתי-/מו"פ-  סדרת סנסורים מדגם ASD פותחו במיוחד עבור ביוריאקטורים קטנים לשימושי מו"פ. ניתן להזמין את הסנסורים ב OPL שונים על מנת לאפשר את הרזולוציה הטובה ביותר האפשרית. כמו כן, הסנסורים מתאימים לתהליכי CIP/SIP ודגם ASD19 מתאים לשימוש באוטוקלאב.

יחידת הבקרה תוכננה במיוחד כדי לבצע אינטגרציה של הביוריאקטורים והפרמנטורים הקיימים. באמצעות כניסה מסנסור אחד או שניים מדגם ASD , יחידת הבקרה יכולה למדוד גידול תאים/ביומסה כפונקציה שלNIR  (Near Infrared absorption). התוצאות מוצגות ביחידות לבחירה, כגון: OD, AU TCD, משקל רטוב/יבש. באמצעות העיקרון של בליעת NIR, יציבות והדירות התוצאות, ניתן למדוד באופן מדויק ביותר גם מערכות עם ערבול ואיוורור גבוה.

ייצור-דגמים מסדרת AS פותחו עבור שימוש בריאקטורים גדולים והם זמינים באורכי ציר שונים לנוחיות המתקין. Optek converter C4000 יכול לעבוד עם עד 2 סנסורים מסדרת AS וניתן להתקינו בבית עשוי  S.S או פלסטיק. גם כאן ניתן להציג את התוצאות ביחידות שונות כגון: OD, AU TCD, משקל רטוב/יבש. הסנסורים זמינים ב OPL שונים (1-40mm) לבקשת הלקוח. במרחקים קצרים משתמשים בדרך כלל בפרמנטציות סמיכות ודחוסות יחסית, כגון שמרים ובקטריות ובמרחקים אופטיים ארוכים משתמשים עבור אוכלוסיות תאים.

 

קטגוריה:
ספקים:
Brands
צור קשר
Email*
שם חברה*
שם משפחה*
שם פרטי*
טלפון*
תעשיה*
תוכן הודעה