גרגורי שחנובסקי

בעל תואר שני בהנדסת בקרת תהליכים ובעל תואר שני במנהל עסקים. למר שחנובסקי יותר מ -25 שנות ניסיון עבודה בתעשיות כימיות ומוצרי נפט, החל בתפקידו כמהנדס שטח ועד לתפקידו בהנהלת החברה. תחת הנהגתו, מודקון מערכות גדלה במהירות והגיעה לעמדות המובילות בשוק באמצעות הקו החדשני של אנלייזרים תהליכיים, אופטימיזציה ופתרונות בקרה.

פרטים

לודמילה בודמן

בוגרת תואר ראשון בכלכלה, בעלת ותק רב וניסיון של מעל ל 25 שנה בניהול כספים ותקציב, וחשבות שכר. כמו כן, בעלת ניסיון בגיוס עובדים, תהליכי HR, שימור עובדים, רווחה ועוד.  

פרטים

רודולף אנשלס

בעל תואר שני בהנדסת תהליך של המכון לנפט וכימיה באזרבייג'אן. למר אנשלס ניסיון מעשי ארוך טווח בסוגים שונים של תהליכי זיקוק נפט, בקרה ואופטימיזציה, הנדסת אפליקציות ופרויקטים של מערכות ומכלולים של בתי זיקוק.

פרטים

אלכס דרס

מהנדס כימיה ,בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים של EPC / EPCM הקשורים לגז טבעי, תחנות כוח אנרגטיות קונבנציונאליות, מתחדשות ואלטרנטיביות, תעשייה כימית ופטרוכימית. ניהול צוות ההנדסה של החברה לאורך כל השלבים החל בפיתוח עסקי ועד לביצוע הפרויקט. אחריות כוללת על עבודות תכנון.

פרטים

אריאל קיגל

בעל תואר דוקטור בכימיה פיסיקלית ותואר שני במנהל עסקים. מוביל את תחום הפיתוח עם השמת דגש על מחקרי שוק, ופעילות שוטפת בתחום מערכות תהליך אנליטיות רציפות לתעשייה הקונבנציונלית. כמו כן, מר קיגל מוביל את קו הפיתוח וההשמה של יישומים חדשים לתעשיות חדישות, ומנהל את הצוות הבינלאומי של החברה.

פרטים

יבגני מוסרסקי

למר מוסרסקי כ-30 שנות ניסיון בתעשיית הייצור ובתעשיית התהליך, במכשור ובקרה, בבקרת תהליכים ובניהול פרויקטים, הכוללים אנלייזרים רציפים, מערכות בקרה מבוזרות, PLC, fail-safe control, ESD, פיתוח  HMI, הנדסה ותכנון לפרויקטי מכשור ובקרה  

פרטים

דמיטרי בלנקוב

בוגר תואר ראשון באוניברסיטת מנילה (פיליפינים) להנהלת מערכות בקרה ובקרת איכות. הנדסאי תוכנה מטעם מכללה טכנולוגית בבאר שבע. בעל ניסיון רב בתחום מכשור, בקרה ואנליטיקה. מתמקד במתן פתרונות ללקוחות החברה בשוק המקומי.

פרטים

שי פוקס

בוגר תואר הנדסאי אלקטרוניקה בהצטיינות מטעם הטכניון. מר פוקס צבר ניסיון ורקע רב בתעשיית האלקטרוניקה וכעת מתמקד במתן פתרונות ללקוחות החברה בשוק המקומי.  

פרטים