גרגורי שחנובסקי

בעל תואר שני בהנדסת בקרת תהליכים ובעל תואר שני במנהל עסקים. למר שחנובסקי יותר מ -25 שנות ניסיון עבודה בתעשיות כימיות ומוצרי נפט, החל בתפקידו כמהנדס שטח ועד לתפקידו בהנהלת החברה. תחת הנהגתו, מודקון מערכות גדלה במהירות והגיעה לעמדות המובילות בשוק באמצעות הקו החדשני של אנלייזרים תהליכיים, אופטימיזציה ופתרונות בקרה.

פרטים

נתן מרקו

בעל תואר שני במנהל עסקים מהמכללה האקדמית ק.אונו, התמחות במימון ושוק ההון. רמה בכירה עם ניסיון מעשי בניהול, מנהיגות עסקית ועבודה מול דירקטוריונים, בנקים ועורכי דין. למר מרקו הצלחה מוכחת בהליכים פיננסיים, ניסיון רב בתקציבים, תחזיות, הערכות עסקיות, רכישות וביקורות. כמו כן אחראי על תיכנון, יישום והוצאה לפועל של פעילויות בקרת איכות, ניהול מערך האיכות , תוך…

פרטים

רודולף אנשלס

בעל תואר שני בהנדסת תהליך של המכון לנפט וכימיה באזרבייג'אן. למר אנשלס ניסיון מעשי ארוך טווח בסוגים שונים של תהליכי זיקוק נפט, בקרה ואופטימיזציה, הנדסת אפליקציות ופרויקטים של מערכות ומכלולים של בתי זיקוק.

פרטים

אלכס דרס

מהנדס כימיה ,בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים של EPC / EPCM הקשורים לגז טבעי, תחנות כוח אנרגטיות קונבנציונאליות, מתחדשות ואלטרנטיביות, תעשייה כימית ופטרוכימית. ניהול צוות ההנדסה של החברה לאורך כל השלבים החל בפיתוח עסקי ועד לביצוע הפרויקט. אחריות כוללת על עבודות תכנון.

פרטים

אריאל קיגל

בעל תואר דוקטור בכימיה פיסיקלית ותואר שני במנהל עסקים. מוביל את תחום הפיתוח עם השמת דגש על מחקרי שוק, ופעילות שוטפת בתחום מערכות תהליך אנליטיות רציפות לתעשייה הקונבנציונלית. כמו כן, מר קיגל מוביל את קו הפיתוח וההשמה של יישומים חדשים לתעשיות חדישות, ומנהל את הצוות הבינלאומי של החברה.

פרטים

יבגני מוסרסקי

למר מוסרסקי כ-30 שנות ניסיון בתעשיית הייצור ובתעשיית התהליך, במכשור ובקרה, בבקרת תהליכים ובניהול פרויקטים, הכוללים אנלייזרים רציפים, מערכות בקרה מבוזרות, PLC, fail-safe control, ESD, פיתוח  HMI, הנדסה ותכנון לפרויקטי מכשור ובקרה  

פרטים

גיא מסיקה

בוגר הטכניון תואר ראשון בהנדסה כימית ותואר שני בהנדסת אנרגיה. מר מסיקה צבר ידע רב בתחום הגז הטבעי ואיכות הסביבה, ומוביל את צוות המכירות של החברה בדגש על מתן פתרונות ללקוחות בשוק המקומי.  

פרטים