8272811474

מהירות תגובה

כלקוח בהסכם שירות של מודקון, יישלחו חלקי חילוף תוך עד 2 ימי עבודה מרגע קבלת השיחה מהלקוח. כמו כן, כלקוח ההסכם, לא תדרש לתשלום מיוחד על דחיפות השרות וכן תקבל הנחה נוספת על רכישות של חלקי חילוף ולמתכלים.

ניהול יומן אתר הלקוח

כדי שנוכל לעקוב באופן יעיל על המערכת של הלקוח, הכל מתועד ומאוחסן, וכל קריאות השירות ופעולות הנלוות אליהן, נרשמות ביומן שירות  של אתר הלקוח.

מוקד סיוע

מחלקת התמיכה הטכנית מציעה ייעוץ מוסמך הנוגע לשאלות טכניות. אפשר לפנות למומחים שלנו באמצעות טלפון, פקס, דואר אלקטרוני או דרך אתר האינטרנט 24 שעות ביממה.

ניהול שיחות

מערכת ניהול שיחות השירות שלנו מבטיחה כי קריאות השירות של הלקוחות יענו במהירות וביעילות. כל השיחות בנושא השירות מוזנות במערכת, נמצאות במעקב ומנוהלות ביעילות ובזמן אמת. עדכוני סטטוס והודעות נמצאות תחת מעקב. שרות שיחה יסופק 7 ימים בשבוע.

הדרכה

קורסים למהנדסים: ניהול לקוחות, מפעילים ואנשי שירות, אשר מתבצעים באופן קבוע במרכזי ההדרכה שלנו. טרייניג אפשרי גם אצל הלקוח, ככל שיידרש.

תיקונים

תיקונים מתבצעים בהתראה קצרה במעבדות מוסמכות. כדי לקצר זמני השבתת המכשיר, אפשר להחליף חלקים מסוימים מתוך מאגר חלקי החילוף.

ניהול מלאי חלקי חילוף

לוגיסטיקה יעילה ותכנון אספקה של חלקי חילוף במחסנים האזוריים מבטיחים זמינות של חלקי החילוף הדרושים במיקום הנכון בזמן הנכון. חוזי שירות מיועדים גם כדי לאפשר למודקון לנהל דרישות לחלקי חילוף מהלקוחות.

מודקון מציעה שירותי תיקון הבאים:

  • תיקון אנלייזר גז או אנלייזר נוזלים.
  • תיקון גלאי גז.
  • תיקון מכשור אנליטי.
  • בדיקת מצב קיים לגלאי גזים או אנלייזרים.
  • טיפול באנלייזרים וטיפול בגלאי גזים.
  • שיפוץ מערכות דיגום לאנלייזר (SAMPLING SYSTEMS FIXING OR UPGRADE).
  • שדרוג מערכות אנליטיות ישנות.
  • הפעלת אנלייזר חדש או גלאי גזים חדשים.
  • התקנת אנלייזר חדש או גלאי גזים חדשים.

הסכם שירות למערכות אנליטיות

ניתן להתאים את הסכמי השירות שלנו לדרישות של המערכות האנליטיות שלכם. מודקון מספקת ללקוח את הרמה הנדרשת של התמיכה והכיסוי שהתהליך אצל הלקוח מחייב.

עדכוני תוכנה

מודקון משתמשת בתוכנה רבת עוצמה כדי לקבוע סטנדרטים גבוהים ביותר לחיסכון בהוצאות בתעשייה ולהפעלה קלה של הציוד. כדי לשמור על הערך שלה ועמדה מובילה בתעשייה, תוכנה זו מתעדכנת ומשתפרת באופן שוטף. ההסכם יאפשר עידכון גרסאות חדשות של התוכנה באופן אוטומטי ללא תשלום נוסף.

שירות באתר

מודקון תומכת בלקוחות באמצעות מתן שירות באתר הלקוח ע"י מומחים שהוסמכו ל – SCC (service certificate contractor).

שירותים הכוללים הזמנה, כיול, תחזוקה מונעת ופעולות מתקנות מתבצעים באתר הלקוח, בהתאם לדרישות.

חוזי שירות

צמצום  של עלויות תחזוקה ותכנון זמני השבתה הם רק שניים מיתרונות הרבים המתאפשרים בזכות חוזה השירות של מודקון.

אנו מציעים חבילות שירותים כגון תחזוקה מונעת, תחזוקה מתקנת וקריאות שירות, וגם יכולים לבנות חבילות שירות מותאמות אישית.